Kurumsal Bilgiler

Kaliteli hizmet anlayışı ile Çolakoğlu Şirketler Grubu:

  • Güçlü kurumsal ve insan kaynakları yapısı ile Çolakoğlu, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
  • Kalite anlayışını Uluslararası ölçekte aldığı belgeler ile kanıtlamış olan Çolakoğlu bu anlayış çerçevesinde Türkiye elektrik enerjisi üretimine büyük katkı sağlamakta ve müşterilerinin enerji maliyetlerini düşürmektedir.
  • Marmara Elektrik Enerjisi İthalat İhracat ve Toptan Ticaret A.Ş., öncelikle grup bünyesinde bulunan elektrik üretim santrallerinden ve elektrik piyasasından temin ettiği elektrik enerjisini, Serbest Tüketicilere uygun satış şartlarında sürdürülebilir ve ekonomik olarak sunmaktadır.

Hakkımızda

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan almış olduğumuz "Toptan Satış Lisansı" kapsamında 2004 yılından itibaren Serbest Tüketici statüsündeki müşterilerimize elektrik enerjisi sağlamaktayız.

2013 yılında yürürlüğe giren 6446 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu çerçevesinde faaliyetlerine devam eden Marmara Elektrik, elektrik enerjisini Serbest Tüketicilere mevcut elektrik tarifelerinden daha uygun ve ekonomik koşullarla sağlamakta ve müşterilerine farklı indirim imkanları sunmaktadır.

Marmara Elektrik olarak uzman kadromuzun yürüttüğü faaliyetler ile sektörel gelişmeler yakından takip edilmekte, yapılan analiz ve çalışmaların neticesinde müşterilerimize en uygun teklifler oluşturulabilmektedir.